10 modern stilde banyo tasarım fikirleri

10 modern stilde banyo tasarım fikirleri

Banyo dekorasyonu için fikir arıyorsanız, aşağıda yer alan modern stilde banyo tasarım fikirleri seçim yapmanızı daha da kolaylaştıracak ve size birçok fikir verecektir.

Öncelikle banyonuz için vitrifiye modeline karar vererek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra da banyonuzda kullanmak istediğiniz renklere karar verebilirsiniz. Modern banyo tasarımları için çok fazla renk kullanmaktan kaçının. Örneğin; seçtiğiniz rengin tonları veya iki renk, modern banyo tasarımı için yeterli olacaktır.

Şimdi ise banyonuzda küvet kullanıp kullanmayacağınıza karar vermelisiniz. Eğer modern ve yalın bir tasarım düşünüyorsanız kavisli tasarımlardan uzak durmalısınız. Duşakabin kullanacaksanız da düz ve buzlu camların olduğu duşakabin modellerini tercih edebilirsiniz.

Modern banyo tasarımlarında karo seçimi de önemlidir. Yalın, sade ve minimalist stile sahip karolar, modern banyo stilinizi tamamlayacaktır. Bütçeniz dahilinde doğal taş modellerini de gözden geçirmelisiniz.

Tüm bunların yanında banyonuzda mümkün olduğunca aksesuar kullanmamaya dikkat edin. Kullanacaksanız da küçük mumlar veya minik vazoları tercih edebilirsiniz. Aydınlatma olarak da sarkıt lambalar ve aplikler banyonuzu yalın bir hale getirecektir. Ayna seçiminiz de sade olmalıdır.

İşte tüm bu öneriler ışığında bizim size sunacağımız banyo dekorasyon fikirleri de aşağıda yer alıyor. Bu tasarım fikirleri eminiz ki sizin fikir edinmenizi sağlayacak.

10 modern stilde banyo tasarım fikirleri
5 (100%) 3 votes

Bir cevap yazın