Bahçenizi daha yaşanabilir bir alana çevirmek ister misiniz?

Bahçenizi daha yaşanabilir bir alana çevirmek için dönüştürülebilir malzemelerden dekoratif ürünler yaratabilirsiniz. Bu işi yaparken hem yaratıcılığınızı konuşturun hem de size ve misafirlerinize göz alıcı bir yaşam alanı sunun.

Aşağıda birbirinden değişik ve güzel geri dönüşüm fikrine yer verdik. Bu fikirlerden de ilham alarak ister kendi malzemelerinizden yeni ürünler tasarlayabilir isterseniz de aynı malzemeleri tedarik ederek bahçenizi renkli bir dünyaya dönüştürebilirsiniz.

Daha az maliyetle bahçe dekorasyonu yapmak işte bu kadar kolay. İsterseniz profesyonel kişilerden de destek alabilirsiniz. Ama işin maliyet boyutunu düşünürsek bu fikirlere de bir göz atmak hiç de fena olmaz.

Ahşap kasaları resimde görüldüğü gibi birleştirerek siz de dekoratif saksılar yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi ihtiyacınıza göre adeti arttırabilirsiniz.
Araba lastiğinden dekoratif büyük saksı yapmak işte bu kadar kolay. İsterseniz bahçe mobilyalarınıza uygun olması için etrafını hasır ip ile çevirebilir ya da isterseniz boyayabilirsiniz.
Boş varilleri resimdeki gibi boyayarak dekoratif saksılara dönüştürebilirsiniz.
Bahçenizdeki yürüş yolunu, çakıl taşları ile dekoratif desenler oluşturarak oluşturabilirsiniz. Her ne kadar zahmetli de olsa, sonuç resimde görüldüğü gibi muhteşem oluyor.
Bahçe yolunu siz de hazır kalıpları kullanarak oluşturabilirsiniz.
Bahçe mobilyalarının ne kadar maliyetli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle alternatif olarak paletlerden yapılmış bahçe mobilyası tasarımının nasıl yapılacağını görmenizi istedik. Son derece ucuz ve de kullanışlı öyle değil mi?
Su borularını kullanarak saksı yapmak ister misiniz? Küçük saksı bitkilerinizi su borularını ikiye bölerek yapacağınız uzun saksılara ekebilirsiniz. Hatta bunlardan birkaç tane yapıp zincirle üst üste ekleyip uygun bir yere de asabilirsiniz.
Tuğlalardan nasıl oturma alanı yapılır demeyin. Resimde de görüldüğü gibi hem şık hem de çok basit.
Bahçenizi daha yaşanabilir bir alana çevirmek ister misiniz?
4.8 (96%) 5 votes

Bir cevap yazın