Çalışma odanızın da ilgiye ihtiyacı olabilir

Çalışma odanızın da ilgiye ihtiyacı olabilir

Çalışma odanızın da ilgiye ihtiyacı olabilir değil mi? Eğer evinizin her köşesi için zaman ayırıp tarzınızı yansıtacak şekilde döşemiş ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp bir bütün olarak en güzeli yakalamaya gayret gösterdiyseniz, o zaman çalışma odanız için de aynı ilgi ve şefkati göstermek zorundasınız.

Aşağıda yer vermiş olduğumuz çalışma odası dekorasyon örnekleri, google ‘ın çalışanlarına sunduğu çalışma ofisleri kadar ilgi çekici ve ilginç olmasa da sadelik, düzen ve rahatlık açısından bakıldığında da bir derece olsun fikir sunabilecek nitelikte.

Homeoffice çalışıyorsanız çalışma odanızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. İsterseniz odayı cıvıl cıvıl yapabilir, isterseniz de duvarları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Netice itibariyle size hitap eden bir yer olması önemli değil mi? Çalışma ortamında kendinizi nasıl rahat hissedeceksiniz öyle dizayn edebilirsiniz.

Renk olarak açık renkleri tercih edebilirsiniz. Sizin için gerekli olan tüm malzemeleri elinizin altında tutmak için güzel bir raf düzeni yapabilir ya da odayı sade göstermek için masa, sandalye ve bilgisayarınız haricindeki her şeyi odadan atabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi iyi dizayn edilmiş çalışma odaları her zaman bir tarzı yansıyor. Peki siz kendi tarzınızı belirlediniz mi?

Çalışma odanızın da ilgiye ihtiyacı olabilir
3.7 (73.33%) 6 votes

Bir cevap yazın