Nokta duşakabin


Nokta Duşakabin 2011 yılının Mayıs ayında Duştime firmasının geniş kitleye hitap edebilmesi için internet üzerinden satışlarını gerçekleştirmesi amacıyla faaliyete girmiştir. O günden bu yana Duştime firması tarafından üretilen duşakabin, küvet, duş teknesi ve jakuzi modellerini yüksek müşteri memnuniyeti ile bir çok kişiye ulaştırmaktadır. Nokta Duşakabin’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde temsilcikleri bulunmaktadır. Ankara’da Mutlu duş firması, İzmir ve Ege’de nilsu duş firması ve Bursa’da ise Çınar duşakabin firmasından ürünler kolay ve hızlı bir şekilde temin edilebilir. Nokta Duşakabin internet üzerinden verilen siparişlerde, telefon ile verilen siparişlerde ve arıza destek servisi vermeye sahiptir. Bu sayede en ufak bir isteğiniz de veya şikâyetinizde birden fazla yerle iletişim kurmaya gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Nokta Duşakabin sektörde yaşanan yenilikleri ve değişiklikleri yakından takip ederek müşterilerine birinci sınıf bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca iyi eğitimli ve güler yüzlü personeli ile hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterilerinin yanında yer almaktadır. Yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına bağlı kalan Nokta Duşakabin çalışanlarının kendi sektörlerinde her daim yeniliği yakalamasını sağlıyor.

Ürün yelpazesinde yer alan çeşitli lüx, 4mm, mika camlı, camsız mika duş kabini ve kompakt duş kabini çeşitleri ile banyo keyfinizi maksimuma çıkarabilirsiniz. Kabin tercih edecek müşteriler için ise birden çok menteşe seçenekleri mevcut. Uzun bir banyo keyfi ile günün getirdiği bütün yorgunluğu ve stresi üzerinden atmak isteyenleri ise lüks jakuzi ve küvet modelleri karşılıyor. Daha küçük banyoya sahip olan ya da tercihlerini pratiklikten yana yapmak isteyenler için ise birbirinden farklı şekil ve büyüklükteki duş tekneleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Banyonuzda kullanacağınız duşakabinlere uygulanabilen birbirinden farklı desenler ile banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Desen cam duşakabini sipariş eden kullanıcıların tercih ettikleri desen kodunu mutlaka siparişlerinde bildirmeleri gerekiyor. Evlerinizde kaliteli ve konforlu bir şekilde duşakabin ihtiyaçlarınızı karşılamak için https://www.noktadusakabin.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nokta duşakabin
4 (80%) 6 votes

Bir cevap yazın