Vivense modern mutfak masa takımları

Timber Ağaç Masa & Oskar Sandalye

Timber Ağaç Masa & Oskar Sandalye: Üst yüzey malzemesi masif, ayak malzemesi de metal yüzey üzerine elektrostatik boya kullanılmıştır. Takım, 1 adet masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Sofia Mutfak Masa Seti

Sofia Mutfak Masa Seti: Masa üst tablası suntalam, ayaklar ise mdf lam malzemeden üretilmiştir. Masa tablası her iki kenardan da açılabilmekte olup, takım içeriği; 1 adet masa, 1 adet 2li koltuk, 1 adet puf ve 2 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Natura Mutfak Masa Seti

Natura Mutfak Masa Seti: Kayın ağacından masif ahşap tabla, elektrostatik toz boyalı metal kullanılmıştır. Takım içeriği 1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Natura Bold Masa Takımı

Natura Bold Masa Takımı: Masa tablası sabit olup, kayın ağacı ve masif ahşaptan üretilmiştir. Takım, 1 adet masa,4 adet sandalye’den oluşmaktadır.

Miranda Mutfak Masa Takımı

Miranda Mutfak Masa Takımı: Masa suntalam malzemeden yapılmış olup, sabittir. Takım içeriği 1 adet masa, 2 adet sandalye, 1 adet düz bank ve 1 adet sırtlı banktan oluşmaktadır.

Mini Mutfak Masa Seti

Mini Mutfak Masa Seti: Üst tabla suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır. Masa tablası her iki taraftan da açılabilmektedir. Takım içeriği 1 adet masa, 2 adet sandalye,1 adet puftan oluşmaktadır.

Luca Bank Takımı

Luca Bank Takımı: Üst tabla MDF malzeme üzerine membran kaplanarak üretilmiştir. Ayakları nikel krom kaplamadır. Takım İçeriği; 1 adet masa,1 adet sırtlı bank,2 adet sandalye,1 adet puf’dan oluşmaktadır.

Gio Doruk Masa Seti

Gio Doruk Masa Seti: Masanın üst yüzeyinde Membran malzeme, ayaklarda da Metal yüzey üzerine elektrostatik boya kullanılmıştır. Takım 1 adet masa ve 4 adet sandalye’den oluşmaktadır.

Frozen Masa Takımı

Frozen Masa Takımı: Üst tabla MDF üzeri Lake, ayaklar ise Masif ahşap üzeri beyaz lake olup, sabittir. Takım 1 adet masa,3 adet sandalye ve 1 adet banktan oluşmaktadır.

Çise Mutfak Masa Takımı

Çise Mutfak Masa Takımı: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiş olan masa ortadan açılabilmektedir. Takım içeriği 1 adet masa, 2 adet sandalye, 1 adet düz bank ve 1 adet sırtlı banktan oluşmaktadır.

Carısma Mutfak Masa Takımı

Carısma Mutfak Masa Takımı: Masa’nın açılma özelliği bulunmamakla birlikte temperli cam, MDF, metal kullanılmıştır. Takım içeriği 1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Atlas Mutfak Masa Seti

Atlas Mutfak Masa Seti: Her iki kenardan açılan masa tablası, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır. Takım içeriği 1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Alaska Mutfak Masa Takımı

Alaska Mutfak Masa Takımı: Açılma özelliği olmayan masanın tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. Takım içeriği 1 adet masa, 2 adet sandalye, 1 adet düz bank ve 1 adet sırtlı banktan oluşmaktadır.
Vivense modern mutfak masa takımları
4.4 (88.33%) 12 votes

One Comment on “Vivense modern mutfak masa takımları”

Bir cevap yazın