Yatak Odasında Demonte Mobilya Rahatlığı

Yatak Odasında Demonte Mobilya Rahatlığı

Yatak odanızı yeniden dekore etmek istediğinizde sizi en çok zorlayan şey nedir? Tabi ki eşyaları oradan oraya taşımak… Bir de bu eşyalar, yerinden oynatılamayacak kadar ağır ve eski ise sizi daha da zorlayacak bir işe kalkışmış olacaksınız.

Eğer odanızdaki eşyaların yerini sürekli değiştirme gereği duyuyorsanız tercih edeceğiniz mobilyalar da demonte mobilyalar olmalıdır. Bu tarz mobilyaların sökülmesi ve yeniden birleştirilmesi çok kolay olup, hem sizi zorlamaz hem de etraf fazla dağılmaz.

Yatak odanızda ihtiyacınız olan parçalara yer verin

Yatak odası, hem ferah hem de kullanışlı olmalıdır. Yatak odası eşyalarınızı depoladığınız bir alan değildir. Tam aksine günün yorgunluğundan arınmak için kendinize yarattığınız bir yaşam alanıdır. Bu nedenle de kapısından içeri adım attığınızda kendinizi rahat hissetmeli ve başınızı yastığınıza koyduğunuzda huzurlu bir uykuya dalabilmelisiniz.

Yatak odasında hangi eşyalara yer verilmelidir?

Yatak odasının olmazsa olması karyola, giysi dolabı ve şifonyerdir. Bunların dışında kalan eşyalar ise sizin ihtiyacınıza göre eklenebilir. Yatak odalarını da ayrı bir yaşam alanı olarak düşünürsek duvarlara ayna veya resim, yatak başlarına abajur veya lambader; geniş bir odaya sahipseniz karyolanın ayakucuna sandıklı puf ya da cam kenarına tekli bir koltuk gibi birçok alternatif eşya ile renk katabilirsiniz.

Demonte mobilyanın kolaylığı da işte burada devreye giriyor. Yatak odanızın küçük veya büyük olması önemli değil. Aslında istediğiniz modüler parçalardan yepyeni bir yatak odası takımı yaratabilirsiniz. Yani mevcut standartlara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Ekle genişlet modelleri sayesinde gardroplarınızı, ihtiyacınıza uygun şekilde genişletebilir ve giysilerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Her ne kadar hanımlar için büyük bir gereklilik olsa da şifonyer yerine daha az yer kaplayan tamamlayıcı ürünler de kullanabilirsiniz.

Garantili ürünler kullanmak paranızı güven altına almak demektir

Demonte mobilyalar, imalatçı firma garantisindedir. Ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren garanti süreleri başlar, marka ve modele göre de garanti süreleri değişkenlik gösterir. Arızalı bir parçanın değişimi talep edildiğinde parça temini için geçen süre, garanti süresine dahil edilir. Ürünün garanti süresi içinde, kullanma kılavuzunda yer alan durumlara aykırı kullanılmasından dolayı oluşan arızalanmalar haricindeki hallerde üretici firma herhangi bir ücret talep etmeden değişimini ve tamirini gerçekleştirir.

Sonuç olarak:

Demonte mobilyanın hem montajı hem de kullanımı diğer mobilyalara göre daha kullanışlı ve işlevseldir.

İstediğiniz kadar modül ekleme ve çıkarma imkanınız bulunur.

Farklı alternatiflerle standartlara bağlı kalmadan sayısız modeller oluşturabilirsiniz.

İnternet üzerinden bile sipariş verebilirsiniz. Üstelik İKEA gibi yabancı markalar değil yerli demonte mobilya üreticilerini de tercih edebilirsiniz.

Yapboz gibi şeylerden zevk alıyorsanız, mobilya kurulumu ile de eğlenebilirsiniz.

Taşınacağınız zaman kolayca parçalayabilir daha sonra tekrar birleştirebilirsiniz.

Yatak Odasında Demonte Mobilya Rahatlığı
3.8 (76.92%) 13 votes

Bir cevap yazın